Jak oczyścić organizm z toksyn?

Toksyny atakują człowieka praktycznie z każdej strony. Znajdziemy je w kosmetykach, w żywności, w powietrzu. Najczęściej dostają się do organizmu ludzkiego przez układ pokarmowy lub układ oddechowy, potem przenikają do ważnych narządów takich jak na przykład wątroba, nerki, trzustka i do krwi. Toksyny we krwi sieją prawdziwe spustoszenie i mają możliwość panowania nad całym organizmem. Niestety trudno czasem na początku określić poziom lub fakt zatrucia toksynami. Organizm, który zaatakowały toksyny daje różne objawy, często lekarze chcą je przypisywać do innych chorób i dolegliwości, dopiero potem okazuje się często, że wszystkie dolegliwości były związane z przedostającymi się do organizmu toksynami.

Objawy zatrucia organizmu toksynami to:

 • senność i zmęczenie albo bezsenność i problemy ze snem,
 • żółtawa skóra, zwłaszcza pod oczami,
 • wzdęcia, zaparcia, biegunki, refluks i inne problemy żołądkowe,
 • złe samopoczucie i rzadkie, choć bardzo niebezpieczne, stany depresyjne,
 • apatia,
 • otyłość lub drastyczne chudnięcie.

Problem zatrucia organizmu toksynami wiąże się z zaburzeniem funkcji wielu narządów w organizmie, w tym wątroby. Wątroba jest prawdziwym laboratorium w ciele człowieka, filtruje, oczyszcza, musi być więc sprawna i wspierana przez wszystkie inne narządy. Często jednak jest tak, że obciążenie toksynami znacznie ją osłabia i sprawia, że jej działanie i funkcje zostają zaburzone. Nie musisz jednak żyć z tym stanem, ponieważ istnieją naturalne i bezpieczne metody, które pomogą Ci wzmocnić wątrobę, usprawnić jej działanie i oczyścić ją z chorobotwórczych toksyn. Jeśli zastanawiasz się jeszcze jak oczyścić organizm z toksyn, to czytaj dalej.

Skuteczne sposoby na oczyszczenie organizmu z toksyn

Z toksynami w organizmie należy rozprawić się raz na zawsze. Co prawda, praktycznie niemożliwe jest ich całkowite uniknięcie, ale można na tyle wzmocnić ważne organy w ciele, by toksyny były usuwane szybko, a nasz organizm działał zdrowo i sprawnie.

Trzy kroki pozwolą na odtrucie organizmu z toksyn i oczyszczenie, a także wzmocnienie wątroby:

 • zdrowa dieta – prawdziwa dieta oczyszczająca wątrobę trwa 8 tygodni i drastycznie ogranicza wiele spożywanych na co dzień produktów, ale dietę wątrobową trzeba stosować w przypadkach skrajnego zatrucia toksynami i chorób wątroby. Jeśli natomiast chcesz pomóc swojej wątrobie i ją zregenerować, to włącz do swojego codziennego jadłospisu potrawy składające się ze świeżych warzyw (zwłaszcza zielonych) i owoców, zrezygnuj z dużych ilości nabiału, zrezygnuj z potraw tłustych i smażonych, wykorzystuj oleje pochodzenia roślinnego tłoczone na zimno (kokosowy, lniany, rzepakowy, z pestek dyni), pij zielone koktajle, jedz dużo sałatek,
 • codzienna aktywność fizyczna – czy fitness może wspomóc oczyszczanie organizmu? Oczywiście, że tak! Codzienne ćwiczenia pobudzają metabolizm, wspierają gospodarkę hormonalną, regulują pracę serca, dzięki odpowiedniej dawce wysiłku organizm zostaje pobudzony do działania i reguluje swoje funkcje,
 • suplementacja naturalnymi produktami i super foods. Zioła i rośliny, które oczyszczają organizm mogą zdziałać cuda. Zawierają bowiem cenne witaminy i mikroelementy, które mają właściwości regenerujące, wspomagające, odtruwające.

Jak oczyścić organizm naturalnymi składnikami?

Zarówno zdrowa dieta, jak i aktywność fizyczna potrzebują naturalnego wspomagania, które będzie dodatkowym wsparciem w walce z toksynami. Pomocne w tym będą zioła i wszelkiego rodzaju roślinne ekstrakty, które wspierają regenerację zatrutej toksynami wątroby, wzmacniają ją i oczyszczają organizm. Dobrym wyborem jest mieszanka ziołowa Hepa Vitale, której aktywne i w pełni naturalne składniki zostały tak wyselekcjonowane, by skupić się na oczyszczeniu wątroby i całego organizmu:

 • babka płesznik – oczyszcza żołądek, reguluje jego pracę, reguluje też ciśnienie i ma dobry wpływ na pracę serca,
 • ostropest plamisty – bardzo mocno oczyszcza wątrobę, jest prawdziwym panaceum na wszelkie wątrobowe dolegliwości, warto go stosować także profilaktycznie, chroni przed rakiem piersi, rakiem szyjki macicy czy rakiem prostaty,
 • czarnuszka siewna – tak zwane „złoto faraonów”, działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie, przeciwnowotworowy.

Połączenie tych trzech składników gwarantuje skuteczne i gruntowne oczyszczenie wątroby, które pozwoli pozbyć się toksyn i rozpocznie regenerację całego organizmu. Nie czekaj, spróbuj już dziś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *